تاریخ: ۱۹:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
اذعان رسمی رژیم صهیونیستی به حمله به پایگاه هوایی تی‌فور سوریه

یک مقام نظامی بلندپایه صهیونیست در گفتگو با توماس فریدمن، مقاله‌نویس روزنامه نیویورک تایمز، اذعان کرد اسرائیل به پایگاه هوایی تی‌‌فور سوریه حمله کرده است. این مقام صهیونیست گفت: «این نخستین باری بود که به اهداف زنده ایرانی حمله کردیم.» وی در ادامه با این ادعا که ورود یک پهپاد مسلح ایرانی به حریم هوایی […]

یک مقام نظامی بلندپایه صهیونیست در گفتگو با توماس فریدمن، مقاله‌نویس روزنامه نیویورک تایمز، اذعان کرد اسرائیل به پایگاه هوایی تی‌‌فور سوریه حمله کرده است. این مقام صهیونیست گفت: «این نخستین باری بود که به اهداف زنده ایرانی حمله کردیم.»

وی در ادامه با این ادعا که ورود یک پهپاد مسلح ایرانی به حریم هوایی اسرائیل در دهم فوریه (۲۱ بهمن ۹۶)، دوره جدیدی را آغاز کرد، افزود: «این نخستین باری بود که ایران نه به صورت نیابتی، بلکه به طور مستقیم علیه اسرائیل اقدامی انجام می‌داد.»

گفتنی است صبح روز ۲۰ فروردین، رسانه‌های سوریه اعلام کردند در پی حمله به یک پایگاه هوایی در مرکز این کشور، چندین نفر کشته شده‌اند. مقامات روسیه و سوریه به سرعت، اسرائیل را مسئول انجام این حمله دانستند اما مقامات رژیم صهیونیستی دست داشتن در این حمله را تکذیب کردند.

پاسخی بگذارید