تاریخ: ۱۹:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
افشای پیشنهاد عربستان به سوریه درباره قطع رابطه با ایران و مقاومت

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان ضمن تاکید بر ضرورت حضور این حزب در پارلمان این کشور، دیدار مخفیانه مقامات عالیرتبه عربستان و سوریه و درخواست قطع رابطه با ایران و مقاومت در مقابل توقف حمایت‌های ریاض از تروریست‌ها را فاش کرد. دبیر کل حزب الله لبنان در دیدار با اعضای ستاد انتخاباتی […]

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان ضمن تاکید بر ضرورت حضور این حزب در پارلمان این کشور، دیدار مخفیانه مقامات عالیرتبه عربستان و سوریه و درخواست قطع رابطه با ایران و مقاومت در مقابل توقف حمایت‌های ریاض از تروریست‌ها را فاش کرد.

دبیر کل حزب الله لبنان در دیدار با اعضای ستاد انتخاباتی این حزب در بیروت با افشای خبر دیدار اخیر مقامات عالی رتبه عربستان سعودی و سوریه (در جایی که نامش فاش نشد) گفت: عربستانی‌ها در این دیدار درخواست قطع روابط سوری‌ها با ایران و مقاومت را در مقابل پایان دادن به حمایت‌های خود از تروریست‌ها در سوریه و حمایت‌های صد‌ها میلیارد دلاری از بازسازی این کشور مطرح کردند.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین خاطر نشان کرد: این پیشنهاد دو بار به سوری‌ها یعنی در زمان حکومت‌های ملک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه سابق و سلمان بن عبدالعزیز پادشاه کنونی این کشور داده شد و این مساله نشان می‌دهد هدف از این مبارزه، هدف قرار دادن مقاومت است.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین در بخش دیگری از سخنانش عملیات یگان موشکی یمن را در عمق خاک عربستان، موفقیت نظامی بسیار بزرگ و شگرف توصیف کرد.

سید حسن نصرالله تصریح کرد یمنی‌ها با وجود حجم بالای تجاوز سعودی‌ها و آمریکایی ها، موفقیت‌های شگرفی خلق کرده‌اند.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین خاطر نشان کرد  این موفقیت‌ها در مقایسه توانایی‌های امروز یمنی‌ها با توانایی‌های سه سال پیش آنان به خوبی قابل مشاهده است یعنی زمانی که یمن تحت اشغال غیرمستقیم عربستان بود.

پاسخی بگذارید