واکنش دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای به طرح آمریکایی انتشار فهرست دارایی‌ها:
گروه: بین الملل
تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳
عملیات روانی جدید کنگره ایالات متحده در خصوص افشای دارایی های رهبران ایران

کنگره آمریکا چند روز قبل، در ادامه طرح عملیات روانی خود علیه ایران، طرح موسوم به دارایی رهبران ایران را تصویب کرد که به موجب آن، وزارت خزانه داری آمریکا باید فهرست دارایی رهبران ایران از جمله رهبر انقلاب اسلامی را منتشر کند. در یکی از بندهای این طرح آمده است: «ایران به حمایت از […]

کنگره آمریکا چند روز قبل، در ادامه طرح عملیات روانی خود علیه ایران، طرح موسوم به دارایی رهبران ایران را تصویب کرد که به موجب آن، وزارت خزانه داری آمریکا باید فهرست دارایی رهبران ایران از جمله رهبر انقلاب اسلامی را منتشر کند. در یکی از بندهای این طرح آمده است:

«ایران به حمایت از گروه های تروریستی در سراسر جهان، به ویژه از طریق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داده است. این گروه ها، شامل حزب الله لبنان، چندین گروه شبه نظامی شیعه ی عراقی، حماس و جهاد اسلامی فلسطینی هستند. ایران، حزب الله و دیگر شبه نظامیان شیعه به فراهم ساختن حمایت از رژیم اسد ادامه دادند، که به گونه ای چشمگیر موجب تقویت توانائی های رژیم، طولانی شدن جنگ داخلی سوریه و وخیم تر شدن وضعیت حقوق بشر، و بحران آوارگان در آنجا منجر شده است.»
دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای در مطلبی در آخرین شماره خط حزب الله با عنوان «چرا آمریکا «عمود خیمه» انقلاب را نشانه رفته است؟» به این طرح واکنش نشان داد و چنین نوشت: واضح است که بهانه کنگره آمریکا از انجام این طرح، آنچنان که در جملات بالا مشهود است، وحشت از نفوذ منطقه ای ایران در سال های اخیر، تحت راهبردهای کلان رهبر انقلاب است.

ملاحظه: وارد کردن این موضوع از تبلیغات به قانونگذاری در کنگره و اقداماتی از این دست، یقیناً ریشه در تحولات اخیر دارد و به برنامه‌ ثابت دشمن در این سال‌ها برای ضربه‌زدن به چارچوب ولایت‌فقیه و لطمه زدن به امنیت و استقلال کشور تبدیل شده است.

پاسخی بگذارید