امیر اسماعیلی
تاریخ: ۲۱:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
جمهوری اسلامی ایران رژیمی مثل اسرائیل را قبول ندارد

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا با اشاره به حاضر نشدن علیرضا کریمی کشتی‌گیر کشورمان در مقابل کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: همان‌گونه که شهید حججی قهرمان این کشور شد، کریمی هم پهلوان این کشور است، چرا که در هوای پاک ایران اسلامی تنفس کرده است. وی ادامه داد: روزی که شهید بهشتی […]

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا با اشاره به حاضر نشدن علیرضا کریمی کشتی‌گیر کشورمان در مقابل کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: همان‌گونه که شهید حججی قهرمان این کشور شد، کریمی هم پهلوان این کشور است، چرا که در هوای پاک ایران اسلامی تنفس کرده است.

وی ادامه داد: روزی که شهید بهشتی گفت آمریکا از ما عصبی باش و از این اعصبایت بمیر همین است، برای ما در جمهوری اسلامی ایران علیرضا کریمی پهلوان است و کارش هرگز از یادها نمی‌رود.

فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا افزود: شاید ما با ایدئولوژی برخی کشورها مخالف باشیم، اما در عرصه ورزشی با آنها را رقابت می‌کنیم و بیش‌تر وقت ها موفق هستیم، اما ما، رژیمی مثل اسرائیل را اصلا قبول نداریم که بخواهیم با آنها رقابت کنیم.

اسماعیلی تصریح کرد: کار این پهلوان سیاسی نیست، بلکه ایدئولوژی انقلاب و امام است.

پاسخی بگذارید