پلیس امنیت تهران بزرگ اعلام کرد
تاریخ: ۲۲:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
کشف و ضبط بیش از ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز و بازی مستهجن در تهران

  پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ موفق به کشف و ضبط بیش از ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز، ضد فرهنگی و مستهجن شد. سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این زمینه و در حاشیه طرح سراسری جمع‌آوری و برخورد با محصولات مخرب ضد فرهنگی در جمع خبرنگاران گفت: پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی […]

 

پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ موفق به کشف و ضبط بیش از ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز، ضد فرهنگی و مستهجن شد.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این زمینه و در حاشیه طرح سراسری جمع‌آوری و برخورد با محصولات مخرب ضد فرهنگی در جمع خبرنگاران گفت: پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی ظرف ۴۸ ساعت گذشته، بالغ بر ۱۱ میلیون سی دی‌های غیر مجاز و بازی های مبتذل و فیلم‌های مستهجن کشف شد.

وی  افزود:از حدود ۴۰۰ واحد که در توزیع محصولات فرهنگی فعالیت داشتند بازرسی صورت گرفت که اکثر این واحدها فاقد مجوز بودند.

کشف و ضبط بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز و مستهجن در تهران + عکس و فیلم

سردار رحیمی بیان کرد: بسیاری از فیلم‌های سینمایی به صورت غیر مجاز و بدون رعایت قانون کپی‌رایت اقدام به فروش فیلم های سینمایی می‌کردند که متاسفانه این موضوع باعث شد ضربه سنگینی به هنرمندان زحمتکش کارگردانان و فیلم‌سازان وارد شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: در این عملیات که در ۴۸ ساعت گذشته انجام شد ۷۰۰ دستگاه تکثیر سی دی‌های غیرمجاز کشف شد،حتی در بعضی موارد مشاهده شده بود، ۸ فیلم سینمایی در قالب یک سی دی و با قیمت‌های ارزان به مردم عرضه شده است.

کشف و ضبط بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز و مستهجن در تهران + عکس و فیلم

سردار رحیمی گفت: در میان این فیلم‌های غیرمجاز، بازی‌های رایانه‌ای هم وجود داشت که نه تنها رفتارهای غیر اخلاقی را در بین کودکان نوجوانان و جوانان ترویج می‌داد بلکه در قالب این بازی ها آموزش‌های شیطان‌پرستی هم ارائه شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: تعدادی از این واحدها که فعالیت غیرمجاز داشتند قرار است به زودی پلمپ شوند و فروشندگان نیز پس از صدور حکم قضایی بازداشت می شوند که قطعا برخورد لازم با مجرمان انجام می شود.

کشف و ضبط بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز و مستهجن در تهران + عکس و فیلم

وی گفت: بسیاری از کسانی که اقدام به عرضه چنین سی دی ‌هایی می‌کنند در منازل شخصی و با تهیه یک دستگاه رایتر به این موضوع دامن می‌زنند.

سردار رحیمی بیان کرد: مسئولان برای برخورد و پاکسازی مجرمان باید همکاری کنند و امیدواریم کشور از وجود این مجرمان که به فرهنگ ما ضربه می‌زنند،پاکسازی شود.

کشف و ضبط بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز و مستهجن در تهران + عکس و فیلم

پاسخی بگذارید