اختراع جدید اپل
تاریخ: ۲۰:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
بند ساعت هوشمند که سایز دست شماست

اپل در اختراع جدید خود بند ساعتی را طراحی کرده که به صورت کامل اندازه مچ دست شما خواهد بود، این اختراع جدید اپل به طور رسمی در امریکا به ثبت رسیده است و با دستگاه های پوشیدنی الکترونیکی سازگار خواهد بود. این اختراع جدید اپل که “تنظیم پویای محصولات پوشیدنی الکترونیک” نام دارد بر […]

اپل در اختراع جدید خود بند ساعتی را طراحی کرده که به صورت کامل اندازه مچ دست شما خواهد بود، این اختراع جدید اپل به طور رسمی در امریکا به ثبت رسیده است و با دستگاه های پوشیدنی الکترونیکی سازگار خواهد بود.

این اختراع جدید اپل که “تنظیم پویای محصولات پوشیدنی الکترونیک” نام دارد بر اساس نیاز کاربران می تواند بر روی دست شل و یا سفت شود، این کار به صورت دستی و خودکار توسط مالک ساعت انجام می‎شود.

پیش‌بینی می‌شود شرکت اپل در تولید بند ساعت‌های بعدی خود از موادی استفاده کند که با استفاده از امواج و دریافت سیگنال‌های الکترونیکی بتواند طول خود را کاهش یا افزایش دهد و یا درون این بندها همانند کیسه های بادی با گاز پر و خالی شود.

بدیهی است که این بند ساعت تنها یک اختراع است و اپل هنوز به طور رسمی در این خصوص اطلاعاتی فاش نشده است و مشخص نیست که این بند ساعت هوشمند چه میزان با دیگر ساعت‌ها همخوانی داشته باشد.

گفته می شود مطمئنا این ایده اپل روزی در دنیای واقعی عرضه خواهد شد.

پاسخی بگذارید