تاریخ: ۲۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
آیفون ۸ پلاس دارنده بهترین باتری در میان دیگر پرچمداران

با معرفی دو گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس، بسیاری از افراد با نگاه اول توجه‎شان به بزرگی صفحه نمایش آیفون ۸ پلاس و دوربین دوگانه آن برای عکاسی بهتر جلب می شود و بین این دو گوشی، آیفون ۸ پلاس را برای خرید انتخاب می‎کنند. علاوه بر این ویژگی‎های گفته شده، میزان عملکرد بهتر […]

با معرفی دو گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس، بسیاری از افراد با نگاه اول توجه‎شان به بزرگی صفحه نمایش آیفون ۸ پلاس و دوربین دوگانه آن برای عکاسی بهتر جلب می شود و بین این دو گوشی، آیفون ۸ پلاس را برای خرید انتخاب می‎کنند.

علاوه بر این ویژگی‎های گفته شده، میزان عملکرد بهتر باتری آیفون‎های پلاس، یکی از مواردی است که کاربران آنها را نسبت به مدل‎های ساده شان ترجیح می‎هند. باتری که در آیفون ۸ پلاس قرار گرفته، حدود ۲۵ درصد عملکر آن را نسبت به آیفون ۸ افزایش داده است. مسلم است که گوشی‎های پلاس به دلیل بزرگ‎تر بودن باتری‎شان، زمان کارایی بیشتری  دارند.

بر اساس توضیحات سایت “بنچمارک”، باتری آیفون ۸ پلاس از نسل قبلی خود یعنی آیفون ۷ پلاس نیز بسیار قدرتمندتر است به طوری که آیفون ۸ پلاس در عملکرد باتری بین پرچم‎داران دیگر مانند گلکسی اس ۸ و نوت ۸ که به عنوان اصلی‎ترین رقیب آن حساب می شود، یک سر و گردن بالاتر است و بین تمامی گوشی‎هایی که تاکنون در بازار عرضه شده است، طول عمر باتری بیشتری دارد.

در جدول زیر می توانید میزان طول عمر باتری گوشی‎های پرچم دار را با یکدیگر مقایسه کنید.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (2)