تاریخ: ۰:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
موج اعتراض کاربران در واکنش به مهملات مدیر”آمد نیوز”

“روح‎الله زم“، مدیرکانال تلگرامی “آمد نیوز“، چندی پیش در ادامه یاوه‎گویی‎های خود، این بار رئیس قوه قضاییه  و خانواده‎اش را هدف قرار داد و مطالب کذب و مهملی درباره  رئیس قوه قضائیه منتشر کرد. ماجرا از این قرار بود که شب گذاشته “روح الله زم” با حضور در شبکه ضد انقلاب VOA ، اسنادی را […]

روح‎الله زم“، مدیرکانال تلگرامی “آمد نیوز“، چندی پیش در ادامه یاوه‎گویی‎های خود، این بار رئیس قوه قضاییه  و خانواده‎اش را هدف قرار داد و مطالب کذب و مهملی درباره  رئیس قوه قضائیه منتشر کرد.

ماجرا از این قرار بود که شب گذاشته “روح الله زم” با حضور در شبکه ضد انقلاب VOA ، اسنادی را به‎عنوان اسناد جاسوسی دختر رئیس قوه قضاییه رو کرد؛ اسنادی که در واقع صفحات تایپی و جعل شده‎ای بیش نبود و حتی  مهر طبقه‎بندی هم نداشت.

زم که پیش ازین ادعا کرده بود که دیگر مدیریت این کانال را برعهده ندارد با سندی به این برنامه آمد که پیش ازین توسط آمد نیوز منتشر شده بود.

وی در ادامه تناقض گویی های خویش مدعی شد که در روز تشییع پیکر شهید بی‎سر مدافع حرم ، محسن حججی با سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه  جلسه ای پیرامون موضوعات پیش آمده برگزار کرده است، این در حالی است که این صحبت وی ادعای کذبی بیش نبود و سردار جعفری  در آن روز در استان خوزستان حضور داشت.

پس از این برنامه و با انتشار اسنادی که هیچ سندیتی نداشت، کاربران در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقاد و اعتراض به او و اتهامات ناواردش به راه انداختند و برخی او را مورد تمسخر قرار دادند تا آنجا که روح الله زم  در مواجهه با هجمه کاربران فضای مجازی، وعده داد درباره مطالب منتشر شده اسناد جدیدی منتشر خواهد کرد.

تصویر سند هایی که روح الله زم ادعا می کرد سند کیس سوپر امنیتی فوق سری است.

پاسخی بگذارید